Охорона праці та безпека життєдіяльності у Федорівському навчально – виховному комплексі

Відповідно до Положення про порядок проведення навчання з питань охорони праці в закладах, установах, організаціях, підприємствах, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України у Федорівському НВК проводяться інструктажі з охорони праці та БЖД учнів

Вступний: на початку навчального року та при вступі учня до закладу, класним керівником і реєструється в класному журналі, журналі реєстрації вступного інструктажу з БЖД учнів.

Первинний: на початку навчального року та ІІ семестру, в кожному класі , вчителями – предметниками та реєструється в журналах первинного , позапланового, цільового інструктажу з БЖД.

Класним керівником, на початку навчального року, перед зимовими канікулами, перед літніми канікулами та реєструється в журналах первинного, позапланового, цільового, інструктажу з БЖД.

Цільовий інструктаж: проводиться в разі виконання позанавчальних заходів, перед виконанням господарських, масових, спортивно – масових робіт, класним керівником, організатором заходу та реєструється в журналах первинного, позапланового, цільового інструктажу з БЖД.

Вчителем - предметником при участі учнів школи в районному, обласному заході та реєструється в журналах первинного, позапланового, цільового інструктажів з БЖД.

Позаплановий: при порушенні вимог безпеки, після нещасних випадків, класним керівником та реєструється в журналах первинного, позапланового, цільового інструктажів з БЖД.

Перед літніми, осінніми, зимовими, весняними канікулами розробляються «Пам’ятки з БЖД учнів» опрацьовуються та підписуються батьками та учнями.

Позапланові бесіди постійно записуються до щоденників учнів.

На батьківських зборах та засіданнях батьківського комітету проводяться лекторії, круглі столи, практичні заняття з БЖД учнів.

Проводяться декади та тижні з БЖД, дорожнього руху, пожежної безпеки, електробезпеки,газової безпеки, ЦО, конкурси малюнків.

Питання БЖД учнів постійно розглядаються на педагогічних радах, нарадах при директору, методичних об’єднаннях класних керівників, вчителів – предметників.

Кiлькiсть переглядiв: 158

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.